💫 مشاوره کنکور هنر 1400 به همراه جزییات رشته ها و ضرایب

پس از ورود به سایت سازمان سنجش، بر روی لینک مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. همزمان با شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ دفترچه ثبت نام به صورت مجزا برای هر مقطع به صورت اینترنتی در سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود و علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد یزد می توانند لیست رشته های ارائه شده را در این دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد جستجو نمایند . توجه : تاکنون زمان دقیق ثبت نام برای داوطلبان ورودی بهمن 98 از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است و بعد از اعلام این زمان حتما در سایت مشاور گروپ اعلام می شود . داوطلبان می توانند برای اطلاع از جزئیات و کلیات پذیرش بدون کنکور مهر و بهمن دانشگاه آزاد سال 1400 نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد 1400 اقدام کنند. داوطلبان می توانند پیش از اقدام به ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد یزد ۱۴۰۰ نخست مدارک لازم برای ثبت نام را بررسی کرده و سپس برای نام نویسی اقدام کنند. با توجه به عدم انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور یزد بهمن ۱۴۰۰ هنوز تاریخ دقیق ثبت نام این دوره اعلام نشده است اما با استناد به رویه سال های گذشته پیش بینی می شود ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور یزد 1400 در بازه زمانی آذر یا اوایل دی ماه اغاز شود.

مشاور کنکور خوبه

همان طور که اشاره شد ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 1400 در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می شود که پس از ساماندهی رشته های بدون آزمون و اجرایی شدن طرح ثبت نام هماهنگ دانشگاه های بدون آزمون ، دانشگاه آزاد یزد نیز همزمان با سایر دانشگاه های بدون کنکور ثبت نام خود را آغاز می کند . لذا به منظور اطلاع داوطلبان از جزئیات زمان ، نحوه ف شرایط و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد در سال جاری در ادامه این مقاله نکات مربوط به ثبت نام و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد مهر و بهمن سال 1400 را در ارائه داده ایم . حمیده رادپور عنوان کرد: این مراکز در سراسر استان بعد از اعلام نتیجه اولیه کنکور شروع به فعالیت کرده و تا آخرین روز انتخاب رشته به کار خود ادامه میدهند. برای پاسخ دادن به این سوالات 24 دقیقه زمان دارید . یه لیست از مشاورای مختلف داد و گفت هرکدوم توی این سال ها چنتا رتبه دادن. از این رو در ادامه شرایط ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور دانشگاه یزد 99 را ارائه داده ایم . جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

مشاور کنکور گزینه دو

چنانچه می خواهید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام نمایید ، ابتدا باید دفترچه انتخاب ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نو را دانلود و به دقت مطالعه کنید . یکی از فاکتورهای مهمی که باید در زمان انتخاب رشته به آن توجه داشته باشید، میزان شهریه دانشگاه های مختلف است تا بر اساس توانایی مالی خود یکی از دانشگاه های شهریه پرداز را انتخاب نمایید. به متقاضیان توصيه ميشود ضمن همراه داشتن مواد ضد عفوني كننده و زدن ماسك در تمام مراحل انجام مصاحبه و گزينش، نكات بهداشتي را نيز به طور كامل و به دقت رعايت نمايند. کد رشته محل های مورد نظرتان را از دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور انتخاب و مراحل ثبت نام را تا انتها به دقت انجام دهید . ضرورت دارد هر متقاضی قبل از اینکه جهت انجام فرایند ثبت نام اقدام نماید با مطالعه دفترچه ، شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 99 را جویا شده و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایند . دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های بزرگ کشور است که هر سال در دو مرحله اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می کند .

مشاور کنکور غیاثوند

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش در خصوص پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۰، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400 برای ورودی مهر ماه دانشگاه یزد از تاریخ 14 مرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا 15 شهریور ماه ادامه دارد. داوطلبانی که موفق به یافتن رشته مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد یزد نشدند می توانند در سایر دانشگاه های آزاد و یا سایر دانشگاه هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در شهر یزد دارند ، رشته مورد علاقه خود را بیابند . لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور یزد هر ساله می تواند نسبت به سال قبل تغییراتی داشته باشد. توجه مهم : همچنین دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه (نظام آموزشی 3-3-6) نیز می توانند در بازه زمانی اعلام شده جهت ثبت نام اقدام نمایند و بعد از اتمام امتحانات نهایی و دریافت کارنامه ، معدل کتبی دیپلم خود را ثبت کنند و پس از پذیرش از مهر 98 مشغول به تحصیل شوند .

مشاور کنکور تجربی رایگان

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره صوتی کنکور دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما