💫 مشاوره کنکور هنر 1400 به همراه جزییات رشته ها و ضرایب

سلام شهریه ی روانشناسی تو پیام نور و ازاد چقدره؟ اگه پیام نور ثبت نام نکنم محروم میشم از کنکور1400؟ مرور مطالب: یکی دیگر از اشتباهات رایج در میان داوطلبان عدم جدی گرفتن مرور است. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی انتخاب رشته کنکور سراسری، سهمیه ها می باشد و در خصوص سهمیه های کنکور 1400 برای داوطلبان سوالات مختلفی مطرح می شود. برای مثال داوطلب رشته ریاضی در صورتی که رشته مهندسی برق دانشگاه آزاد را انتخاب کند، رتبه کشوری کسب شده در زیر گروه یک او مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین در دورهی کارشناسی علاقهی زیادی به دروس کاملا تئوری نداشتم و کاربردی و عملی بودن دروس، جذابیت بیشتری برای من داشت و این ویژگی در دروس این رشته (سیستمهای انرژی) کاملا نمایان است. بنده رتبه 46 تبدیل انرژی و 55 طراحی کاربردی کنکور سال 99 هستم. ممکنه یه مشاور تعداد زیادی دانش آموز داشته باشه که توی کنکور رتبه های خوبی کسب کردن اما شما با اون مشاور نتونین درست ارتبط برقرار کنین یا یه خصوصیاتی داشته باشه که دوستش ندارین.بنابراین نمیتونیم قطعی بگیم اگر یه نفر با یه مشاور تونسته توی کنکور با رتبه خوب قبول بشه شما هم میتونی.

مشاور کنکور کارشناسی ارشد

💫 مشاوره کنکور ۱۴۰۰ - دریافت مشاوره تلفنی کنکور ( شبانه روزی ) - مشاوره تحصیلی کنکور - مرکز مشاوره آویژه دانشگاه صنعتی شریف باتوجهبه رتبهبندی تایمز در جایگاه 600 و در بین دانشگاههایی که در 50 سال اخیر تأسیس شدهاند دارای رتبه 47 است. دانشگاه شریف در خیابان آزادی، نرسیده به میدان آزادی واقع است. موقعیت دقیق آن در ضلع شمالی خیابان آزادی و محله طرشت میباشد. ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در خرم آباد، برای داوطلبان شهر خرم آباد و هم چنین سایر شهر های اطراف خرم آباد، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند. اما اگر در دانشگاه دولتی درس می خوانید با توجه به استفاده از تحصیل رایگان اگر لیسانس خود را بگیرید دیکر اجازه ندارید از تحصیل رایگان به صورت مجدد استفاده کنید و فقط می توانید داوطلب پزشکی دانشگاه آزاد و یا پردیس های خودگردان شوید. با توجه به این سوابق، هم اکنون ما برای هر دانشجویی با هر سابقه تحصیلی قابلیت ارائه بهترین مسیر برای دست یابی به هدف های تعیین شده را داریم که موفقیت های گذشته ما گویای این موضوع می باشد. مشاور نمیتونه موفقیت شما رو تضمین کنه، تنها فرقی که ایجاد میکنه اینه که باعث میشه مسیر سریعتر و راه راحتتر طی بشه.

سلام با توجه به اینکه یک بار انصراف دادید امکان ادامه تحصیل مجدد برای شما مقدور نمی باشد. اما دانش آموزانی که نمی تونن از خدمات مشاوره کنکورfall24.ir تجربی ما یا سایر مراکز استفاده کنند مطالبی رو بر روی سایت و صفحات اجتماعی در اختیارشون گذاشتیم که با مطالعه دقیق اونا می تونند پاسخ تمام سوالات مشاوره ای خودشون رو تو زمینه کنکور دریافت کنن. در صورت همتراز بودن دانشگاه با مشکلی مواجه نمی شوید. از طرفی برنامه ریزی و مشاوره برای کنکور ارشد مکانیک برای طیف های متنوع و زیاد داوطلبان کارشناسی ارشد این رشته با هدف گذاری های مختلف باعث بالاتر رفتن مهارت های شخصی من و گروه مهندسی مکانیک در امر مشاوره و برنامه ریزی شده است. لزوم مشاوره در رشته ی مهندسی مکانیک شاید از خیلی از رشته های دیگر بیشتر باشد زیرا هم تعداد دانشجویان این رشته زیاد است که رقابت را در این رشته سخت می کند و هم تعداد و حجم دروس زیاد است که مورد اخیر باعث سردرگمی بسیاری از دانشجویان می شود. در این مدتی که من در موسسه 3گام به عنوان مشاوره تخصصی مهندسی مکانیک مشغول به کار بوده ام(از سال 94 تا کنون)، توانسته ایم که با استفاده از سیستم کاملا تخصصی و منحصربفرد برنامه ریزی 3گام به بسیاری از دانشجویان این رشته در تمامی نقاط ایران برای ورود به دانشگاه های برتر کمک کنیم که این تعداد زیاد دانشجو باعث غنی تر شدن سیستم برنامه ریزی 3گام شده است.

سلام.مندرکنکورهنرثبت نامکرده ام امادرازمون عملی رشته موردنظرم ثبت نام نکرده ام ایا ازدانشگاه رفتن منع میشوم؟ به دلیل اهمیت سوابق تحصیلی، معدل داوطلب در فرم ثبت نام کنکور دقیق درج گردد. هر ساله در اواخر آذرماه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فرصت دارند تا در این آزمون ثبت نام کنند. می شود) داوطلبان را در رسیدن به هدف هایشان کمک کنم. مشخص کند که در هر فصل چه مباحثی تمام می شود روزهای مرور دروس در آن گنجانده شده باشد و برای جمع بندی توجه ویژه داشته باشد. یکی از ملاک های یک برنامه درست، رعایت زمان بندی و اختصاص زمان مناسب برای دروس عمومی و اختصاصی در کنار هم است. در ادامه برنامه کلی داوطلبانی که بیشتر از شش ماه وقت دارند یا به صورت دو دور مطالعه و جمع بندی یا یک دور مطالعه و جمعبندی کامل تعیین می شود. اگر بخواهیم بزرگترین ابهامات داوطلبان کنکور ارشد مهندسی مکانیک را لیست کنیم، در انتها به چند مشکل عمده و مشترک در بین داوطلبان می رسیم که در ادامه راه کار من در 3گام برای این تعدادی از این مشکلات ذکر شده است. 2️⃣0️⃣ داوطلبان در این بخش باید گروه آزمایشی امتحانی خود را از بین گروه ریاضی، تحربی، انسانی، هنر و زبان مخص کنند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.