6 حرکت آسان شگفت انگیز برای افزایش اعتبار شما

[ad_1]

شما نمی توانید برای همیشه اعتبار بد بگیرید زیرا امروز اعتبار بدی دارید. این بدان معناست که شما باید بیشتر تلاش کنید تا امتیاز اعتباری خود را افزایش دهید. با کنترل امور مالی و انجام حرکات هوشمندانه، می توانید اعتبار بهتری در آینده کسب کنید.

خوشبختانه ابزارهای جدیدی وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد اعتبار خوب کمک کند. برخی از آنها می توانند به شما در بهبود امتیاز اعتباری امروز کمک کنند. ما برخی از ایده های مورد علاقه خود را برای همه آماده برای اعتبار خوب گردآوری کرده ایم.

به سرعت امتیاز اعتباری خود را به صورت رایگان افزایش دهید

امتیاز اعتباری شما بر اینکه می توانید وام، کارت اعتباری یا تاییدیه شغل جدید دریافت کنید، تاثیر می گذارد. معمولا هفته ها یا ماه ها طول می کشد تا امتیاز اعتباری شما بهبود یابد، اما ویژگی جدیدی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند امتیاز FICO® خود را افزایش دهید.1 سریع

Experian Boost शकते می تواند به شما کمک کند برای پرداخت به موقع قبوض تلفن و آب و برق خود اعتبار دریافت کنید. این فرآیند چند دقیقه طول می کشد و در صورت شناسایی پرداخت واجد شرایط، می توانید این اطلاعات مثبت را در فایل اعتباری Experian خود قرار دهید. (نگران نباشید: اگر امتیاز منفی داشته باشید، بر علیه شما حساب نمی شود.)

از زمان راه اندازی، Experian Boost مجموعا امتیازات FICO® را 10 میلیون امتیاز در سراسر ایالات متحده افزایش داده است. این 100٪ رایگان است و امتیازات اعتباری جدید بلافاصله اعمال می شود.

اکنون برای Experian Boost ثبت نام کنید

برای کسب امتیاز اعتباری بیش از 700 کار را شروع کنید

اگر می خواهید خانه، ماشین یا هر خرید مهم دیگری بخرید، اعتبار خوبی است. اما اگر گزارش شما حاوی خطاهای مضر با کاهش امتیاز باشد، چه؟ کمک های اعتباری می تواند یک گزینه عالی برای بررسی باشد.

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، قانون لکسینگتون ممکن است کمک کند. آنها رهبران کمک به طلبکاران هستند و می دانند که چه قوانین و اقداماتی را باید برای بهبود اعتبار خود انجام دهید.

با مشاوره رایگان گزارش اعتباری آنها شروع کنید و آنها یک امتیاز اعتباری رایگان، خلاصه گزارش اعتباری و توصیه هایی در مورد چگونگی بهبود اعتبار خود ارائه می دهند. اگر فکر می کنید برای شما مناسب است، قیمت از 89.85 دلار در ماه شروع می شود و می توانید سفر خود را برای بهبود اعتبار خود آغاز کنید.

برای بهبود اعتبار خود شروع کنید

ظرف 24 ساعت اعتبار خود را شروع کنید

اگر می خواهید خانه، ماشین یا هر خرید مهم دیگری بخرید، اعتبار خوبی است. اما اگر گزارش شما حاوی خطاهای مضر با کاهش امتیاز باشد، چه؟ کمک های اعتباری می تواند یک گزینه عالی برای بررسی باشد.

اگر می خواهید اعتبار خود را اصلاح کنید و امتیاز خود را افزایش دهید، Credit People می تواند کمک کند. آنها در کمک به اعتبار متخصص هستند و قوانین و مراحلی را که باید برای بهبود آسان و کارآمد اعتبار خود بردارید، می دانند.

آنها به جای دریافت هزینه های سنگین، خدمات خود را ساده نگه می دارند – هزینه آن فقط 79 دلار در ماه است – و بازپرداخت 100٪ را تضمین می کنند.2

مشاوره رایگان دریافت کنید

در نهایت، تا K 50k قرض بگیرید تا بدهی خود را بپردازید

اگر هزاران بدهی دارید و به جای پرداخت آن را می پردازید، می دانید چقدر خفه کننده است. بدهی همیشه در ذهن شماست. زندگی شما را کنترل می کند. و حتی اگر به موقع پرداخت کنید، آنقدر گران هستند که چیزی برای شما باقی نمی ماند.

یک وام شخصی می تواند به شما کمک کند تا از این وضعیت خلاص شوید و بار بدهی ماهانه خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. در نهایت می توانید تمام بدهی های خود را به یکباره پرداخت کنید، از شر نرخ های بهره سرسام آور خلاص شوید و بار بدهی خود را با پرداخت ماهانه خودکفا کنید.

AmOne بازاری است که می توانید برخی از بهترین وام های شخصی موجود را دریافت کنید. آنها شما را با وام تا سقف 50000 دلار با نرخ کمتر از 2.49٪ مطابقت می دهند. از اکثر کارت های اعتباری بهتر است. و راحت تر از برداشت هر ماه از حساب بانکی خود است. امتیاز اعتباری شما تحت تأثیر آنچه که واجد شرایط هستید، قرار نمی گیرد و در صورت تایید شدن، ممکن است روز بعد به شما پرداخت شود.

ببینید چه چیزی می توانید بدست آورید

پاداش: بیمه ماشین خود را لغو کنید

خبر بدی داریم شما می توانید تا 500 در سال در بیمه ماشین درجه دو اضافی پس انداز کنید. و احتمالاً باید بیمه موجود خود را لغو کنید بلافاصله. مستقیما، زیرا چیز خوبی وجود دارد.

این ابزار جدید از FinanceBuzz می تواند به شما بگوید که آیا هزینه بیشتری برای بیمه اتومبیل خود فقط با چند کلیک پرداخت می کنید یا خیر. به طور متوسط، ما سالانه حدود 500 دلار برای رانندگان پس انداز می کنیم. و هنگامی که این کار را انجام دادید، دیگر نیازی به جستجوی بیمه مقرون به صرفه نخواهید بود زیرا ما کمترین نرخ هایی را برای شما پیدا خواهیم کرد که سایر شرکت ها نمی توانند با آن مطابقت کنند.

اوه، و همچنین رایگان است. و بیا – شما نمی توانید به ما بگویید که نمی خواهید تا 500 دلار پس انداز کنید. برای اینکه بفهمید سالی 500 یا بیشتر از دست می دهید، فقط کد پستی خود را وارد کنید، به چند سوال پاسخ دهید و ببینید که آیا بیشتر می پردازید یا خیر. کمتر از 2 دقیقه طول می کشد.

ببینید آیا بیشتر پرداخت می کنید[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما