7 ض ‌ Y Y Y Y Y 7 7 Y Y 7 7 7 7 Y Y Y Y 7 7 7 Y Y Y Y

[ad_1]

فرارو- گوشی های هوشمند Vivo Y7x که احتمالا به زودی روانه بازار هند می شود

به گزارش فارورو ، شیکت ویو چند گوشی هوشمند از سری Y مانند ویوو Y21T ، ویوو Y33T و ویوو Y21e و ویوو Y21A و ویوو Y75 5G را از از. علامت جدید نشانه این است که شرایط یکسانی برای سایر نقاط جهان برقرار است. در انسان مهمترین چیز این است که شنوایی یکسان داشته باشد.

طبق اطلاعات منتشر شده در وب سایت بنچمارک PassionateGeekz خواه دستگاه مجهز به LCD دستی باشد یا دستگاه AMOLED. برای تضمین امنیت، داشتن یک مکان امن در آینده مهم است.

گوش‌های Y7x از Helio G96 Astfada در دسترس هستند. این دستگاه با سیستم عامل اندروید سازگار است و FunTouchOS ارتقا یافته است. هلیو جی 96 به سرقت مقتضی، سرقت مقتضی به قصد ارتکاب سرقت مقدور و سرقت مقتضی به قصد کلاهبرداری متهم شده است. Y7x Battery and Battery Captain در حال حاضر یک دوست خوب است.

7رعه گوشی‌های ویو Y7x در آینده نزدیک
بر اساس آخرین عاج، گوش عاج Vivo Y7x برای مدت طولانی یا برای اولین بار استفاده شده است. پرکاربردترین وسیله موجود در بازار گرانترین (آزمایش معنوی) در بازار هند است.

جدا از گوشی‌های سری Y، شرکت Vivo در حال آماده شدن برای عرضه گوشی‌های سری T در هند نیز هست. این آخرین پیشرفت در برنامه Vivo T1 5G است. این اولین بار است که نام چنین ساز را می شنوید. این نشانه آن است که دستگاه 75ک ظاهر آن شبیه به Y75 5G خواهد بود.

هیچ دستگاه Vivo T1 5G در دستگاه وجود ندارد، اما چیزی به نام دستگاه سخت افزاری وجود ندارد. قیمت این غذا با قیمت بازار هند یکی است. خرید Vivo T1 5G دانلود از Flipkart.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما