7 ویژگی موثر در انتخاب اسپرسوساز مورد علاقه تان

[ad_1]

اگر بالاخره تصمیم به خرید دستگاه اسپرسوساز گرفتید، اما در بین گزینه های متعدد سردرگم شده اید، پس این پست برای شما مناسب است. حتی اگر می خواهید دستگاه قهوه ساز مورد علاقه خود را پیدا کنید، بهتر از ما می دانید که این ویژگی ها و ویژگی هایی است که بر افکار ما تأثیر می گذارد. با در نظر گرفتن این موضوع، چه چیزی را باید دنبال کنید تا به میزان قابل توجهی وقت و انرژی اضافی خود را برای تهیه سریع یک نوشیدنی قهوه جادویی سرمایه گذاری کنید؟

داستان با ویژگی های چشمگیر شروع می شود

هنگام انتخاب یک دستگاه اسپرسوساز، با انواع خوب بسیاری روبرو می شوید، اما چیزی که برای یک نفر کار می کند ممکن است برای شما مفید نباشد. بنابراین قبل از خرید این دستگاه، لیست زیر را در نظر داشته باشید:

  1. مشکل در استفاده از دستگاه؟

وجه تمایز اصلی در مدل های مختلف اسپرسو سازها، سهولت و راحتی استفاده از آنهاست. اگر ماشینی می خواهید که بیشتر فرآیند تولید نوشیدنی را خودکار کند، می توانید به راحتی آن را در بازار پیدا کنید. شما می توانید مدل هایی را پیدا کنید که بسیاری از نوشیدنی های اسپرسو پیچیده مانند کاپوچینو را با فشار دادن یک دکمه درست می کنند. در این راستا مدل های اسپرسو مباشی را پیشنهاد می کنیم.

اگر راحتی اولویت اصلی شماست، به دنبال دستگاه اسپرسوساز باشید که در یکی از دسته بندی های خودکار قرار می گیرد و تنظیمات قابل برنامه ریزی دارد و مطمئن شوید که قبل از خرید، تمام دکمه ها و ویژگی های اضافی را به صورت بصری مشاهده می کنید.

  1. تمیز کردنش چقدر راحته؟

7 ویژگی موثر در انتخاب اسپرسوساز مورد علاقه تان

اگر در نهایت مدلی را انتخاب می کنید که استفاده از آن آسان باشد، اما تمیز کردن آن یک کار فیل است، باید بگوییم که هنگام انتخاب آن را فراموش کرده اید. بنابراین قبل از خرید دستگاه اسپرسوساز، نحوه تمیز کردن آن و مدت زمان لازم برای تمیز کردن آن را دریابید. هرچه عملکردها و اجزای دستگاه شما بیشتر باشد، تمیز کردن آن بیشتر طول می کشد.

  1. آیا بودجه در وهله اول است؟

چند بار بودجه مانع انتخاب شما شده است؟ بله، ما با شما موافقیم. هزینه انتخاب دستگاه قهوه ساز مهم است. لازم به ذکر است که رنج قیمتی دستگاه های اسپرسوساز بسیار زیاد است و عوامل زیادی وجود دارد که تفاوت قیمت ها را ایجاد می کند. به عنوان مثال، در برخی از مدل های بالاتر، هزینه بیشتری برای دوام و کیفیت متریال پرداخت می کنید.

در برخی موارد، هزینه بالا ممکن است به دلیل ویژگی های اضافی باشد. گاهی اوقات برای سهولت استفاده هزینه می کنید، گاهی اوقات برای طعم بهتر اسپرسو هزینه می کنید که آماده شدن آن زمان می برد (همانطور که می دانید قهوه ای که انتخاب می کنید گزینه مهمی است. مثلاً از آن برای دم کردن قهوه مورد علاقه خود با عربیکا استفاده کنید. یا روبوستا). مدل های واقعاً گران قیمت معمولاً چندین مورد از این موارد را ترکیب می کنند

اگر علاقه ای به اسپرسو دارید یا اینکه چقدر طول می کشد تا آن را درست کنید، بهتر است یک اسپرسوساز بالاتر از محدوده قیمتی بخرید. اگر خیلی نگران سهولت استفاده نیستید و از هر چیزی که حاوی کافئین است راضی هستید (یا هنوز می خواهید اسپرسو را با مقدار زیادی شیر و شکر بپوشانید)، ممکن است در دسته ابزارهای معمولی قرار بگیرید. شما هستید.

  1. چه نوشیدنی دوست داری؟

عوامل متعددی بر طعم اسپرسو تأثیر می گذارد، اما صادقانه بگویم، ما تفاوت ها را کاملاً درک نمی کنیم، اما از نگاه کردن به انجمن های قهوه در اینترنت یاد گرفته ایم. بنابراین، اگر تازه وارد اسپرسو در خانه هستید، لازم نیست نگران جزئیات باشید. اگر موکا یا کاپوچینویی را دوست دارید که طعم آن شبیه اسپرسو است اما به نظر نمی رسد که کمی اسپرسو نوشیده اید، ممکن است اسپرسویی را که در هر ماشینی پیدا می کنید راضی کند.

اگر واقعاً می خواهید طعم اسپرسو را بچشید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال، تعداد گلدان ها در یک ساختار تفاوت زیادی ایجاد می کند (هر چه بیشتر، بهتر). اینکه آیا اسپرسوساز از فشار بخار برای تهیه اسپرسو استفاده می کند (توصیه نمی شود) یا دمایی که دستگاه به آن می رسد و چقدر آن را حفظ می کند بر کیفیت قهوه تأثیر می گذارد.

با این حال، اگر هنوز مطمئن نیستید که خواسته های شما کجاست، ممکن است بخواهید از یک مدل میان رده برای آزمایش استفاده کنید.

  1. تا کی شما را همراهی خواهد کرد؟

بسیاری از مدل‌های دستگاه اسپرسوساز گران قیمت دارای ضمانتی هستند که به شما ایده می‌دهد که چه انتظاری دارید. بر اساس شهرت و بررسی های برند، می توانید با وضوح بیشتری ببینید که یک مدل خاص چقدر دوام خواهد داشت.

نوع مواد دستگاه نیز می‌تواند متفاوت باشد. اکثر دستگاه‌های اسپرسوساز فلزی طول عمر بیشتری دارند و در حفظ گرما کارآمدتر هستند و ممکن است مدل‌های خودکار بیشتری با قطعات الکتریکی بیشتری وجود داشته باشد. آنها بیشتر از دستگاه های اسپرسوساز دستی نیاز به تعمیر دارند.

  1. چه سایزی را انتخاب کنیم؟

برخی از دستگاه های اسپرسوساز برای کافه ها مناسب هستند، بنابراین اگر می خواهید آن را برای آشپزخانه ای با فضای محدود بسازید، در صورت عدم ایجاد فضای مناسب بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنید. با این حال، بسیاری از مدل های بزرگتر دو شات اسپرسو را همزمان می سازند یا ویژگی های مفید دیگری دارند که نباید نادیده گرفته شوند.

  1. چه خدماتی دریافت می کنید؟

آیا دانستن خدمات پس از فروش انواع دستگاه اسپرسوساز چیست؟ این به این دلیل است که ممکن است لازم باشد برای قطعات یا تعمیرات با سازنده تماس بگیرید. بنابراین به بازخورد مشتریان توجه کنید (اگر مشتریان می گویند چندین سال است که یک دستگاه سالم بدون نیاز به این خدمات دارند، باید بیشتر به آن برند و دستگاه تمایل داشته باشید). با این حال، شما نمی خواهید دستگاهی بخرید که پس از سال ها استفاده از دستگاه های انسانی هدر رفته است.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی