9 راه برای شاد کردن دکوراسیون زمستانی


فضای داخلی خانه اغلب بعد از شب یلدا کمی کسل کننده به نظر می رسد. به همین دلیل روش های ساده ای را ارائه کرده ایم. وقتی تزیین شب یلدا از بین رفت، این نکات را رعایت کنید تا بتوانید روح تزئینی را زنده نگه دارید.

۱- روی طبیعت تمرکز کنید

طبیعت اساساً روحیه ما را تغییر می دهد. به خصوص پس از یک روز طولانی خستگی و دیدن ظاهر زیبای آنها پس از بازگشت از سر کار، خستگی در بدن ما از بین می رود. به خصوص در شهرهای بزرگ که آلودگی هوا به بخشی جدایی ناپذیر از ریه های ما تبدیل شده است. پس روی گیاهان طبیعی خانه خود تمرکز کنید. قرار دادن گل های طبیعی در گلدان های تزئینی نیز فضای جذابی ایجاد می کند.

2. گزینه مرکزی را انتخاب کنید

ممکن است بعد از تزیین سفره شب یلدا و اطراف آن، قسمت مرکزی خانه خالی باشد، اما این بدان معنا نیست که هنوز نمی توانید از سفره زیبای آن لذت ببرید. گل ها و تزئینات تازه را در شیشه ها و گلدان های مختلف در نظر بگیرید. می توانید از گل های انتخاب شده از طبیعت نیز استفاده کنید.

3. لامپ های تزئینی یک گزینه عالی برای شما هستند

چراغ های چشمک زن یک راه عالی برای تزئین اتاق است که حسی جادویی به هر اتاقی می دهد. اما حتی اگر زمان آن رسیده است که نورهای رنگارنگ خود را کنار بگذارید، رنگ سفید گرم در طول سال برای پذیرفتن ایده نور افسانه ای پری بعد از شب یلدا عالی است.

گزینه‌های سرگرم‌کننده، مانند ساعت‌های دیواری مدرن، یا چراغ‌های عجیب و غریب در طرح‌های سرگرم‌کننده، لامپ‌های فستونی و شاخه‌ها، آینه‌ها، تصاویر و آویزان کردن روی قاب‌های پنجره را بیابید. یا چند لامپ را در یک گلدان شیشه ای قرار دهید و از نور منعکس شده لذت ببرید.

4. میز ناهارخوری را به زیبایی تزیین کنید

اتاق غذاخوری فقط برای صرف غذا نیست و می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. شمع های تزئینی یک ایده عالی برای ایجاد فضایی رمانتیک هستند. یک صفحه پایه و یک دستمال تک رنگ روی میز قرار دهید تا بتوانید بشقاب ها، قاشق ها و چنگال ها، ناخن های زیبا و سایر وسایل تزئینی را با هم ترکیب کنید. هر وعده غذایی را با حداقل تلاش کمی خاص تر کنید.

5. رنگ ها و عطرهای قوی را اضافه کنید

برخی افراد دوست دارند رایحه های مختلف را استشمام کنند، از عطر بخور گرفته تا بوی پرتقال که در این فصل چسبناک است. اما تغییر رایحه و رنگ می تواند فضای دلپذیری را در خانه شما ایجاد کند. علاوه بر این، شمع ها راه بسیار خوبی برای رنگ دادن به قفسه ها و سطوح شما هستند.

6. شومینه را برجسته کنید

اتاق نشیمن زیبا نمونه ای از نحوه اجرای صحیح دکوراسیون زمستانی است. اگر شومینه دارید، می توانید در ماه های سردتر آن را برجسته کنید. اگر این کار را نکردید، باز هم می توانید این روکش و میز را با تعدادی شمع شمع مانند تزئین کنید. در حالی که به طور سنتی از رنگ های عمیق و غنی برای دکوراسیون زمستانی استفاده می شود، این فضا همه چیز را روشن و جذاب نگه می دارد. به خصوص صندلی های نزدیک آتش هنوز احساس راحتی می دهند.

7. یک جعبه زیبا با تم زمستانی درست کنید

اگر به ساخت و ساز سنگ و دکوراسیون چوبی روستیک علاقه دارید، ترکیب هر دو را برای دکوراسیون زمستانی ساده و غیر معمول در نظر بگیرید. یک آموزش در اینترنت به شما نشان می دهد که چگونه یک جعبه چوبی بازیافت شده را از یک پالت قدیمی تبدیل کنید. چینی تزئین شده با رشته ها و تخته های کوچک گچی را اضافه کنید و سپس با شاخه های صنوبر نمایش را کامل کنید. از این جعبه برای تزئین هر سطحی از جمله میز ناهارخوری، میز قهوه، روکش یا کمد خود استفاده کنید.

چگونه خانه ام را تزئین کنم؟

زمستان کم کم به انتهای راه نزدیک می شود و بهار نزدیک می شود. همه ما دوست داریم لباس های گرم را در کمد بگذاریم و خود را برای سال نو و دکوراسیون خانه آماده کنیم. اگرچه ویروس کرونا تقریباً دو سال است که ما را فلج کرده است، اما تغییر در خانه می تواند به ما روح تازه ای بدهد.

یک راه عالی برای تغییر دکوراسیون خود با قطعات مرکزی سال نو. در حالی که تزئیناتی مانند ستاره ها، توپ های کاغذی یا اوریگامی به شما کمک می کند خلق و خوی خود را حفظ کنید، گیاهان با گل های خشک و نورهای زیبا گزینه بسیار خوبی هستند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم