https://decrypt.co/82355/el-salvador-president-volcano-powered-bitcoin-mining-has-begun- Zoomit


به گزارش دکریپت ، رئیس السالوادور در توییتی اعلام کرد که این کشور کار روی صنعت استخراج بیت کوین را آغاز کرده است.

طبق توییت باکل ، السالوادور قبلاً بیت کوینی به ارزش 500 دلار استخراج کرده است ، مقدار کمی که دولت قصد دارد به مرور زمان آن را افزایش دهد.

تصویر توییت Buckle اولین درآمد استخراج بیت کوین در کشور را نشان می دهد.

باکل گفت: “آتشفشان ، این اولین قطعه رسمی استخراج شده از پروژه انرژی آتشفشانی در کشور است.” باکل در اوایل این هفته ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشت و اولین گام های کشور در استفاده از انرژی زمین گرمایی آتشفشان ها را تشریح کرد.

این ویدئو که توسط بیش از 2 میلیون نفر مشاهده شده است ، مرکز داده ای را در یک مرکز جنگل در السالوادور نشان می دهد که یک کارگر فنی به آن به معدن بیت کوین متصل می شود. باکل در آخرین توییت خود گفت: “این پروژه هنوز در حال آزمایش و راه اندازی است.”

استخراج بیت کوین در مورد مصرف زیاد انرژی و رد کربن جنجال زیادی ایجاد کرده است. با افزایش مطالعات پیرامون تأثیرات زیست محیطی ارزهای رمزنگاری شده بر محیط زیست ، بسیاری از معدنچیان به منابع پاک تر و تجدیدپذیر انرژی روی آورده اند که یکی از آنها انرژی زمین گرمایی است.

رئیس جمهور السالوادور در ژوئن سال جاری (ژوئن 1400) اعلام کرد که شرکت دولتی تولید برق “لاگو” با استفاده از انرژی ارزان ، 100٪ پاک و تجدیدپذیر و تولید کربن صفر از آتشفشان ها ، بیت کوین استخراج می کند.

اگرچه طرفداران محیط زیست از رئیس جمهور انتقاد کرده اند ، اما در مورد پذیرفتن بیت کوین به عنوان ارز قابل فروش اختلاف نظر وجود دارد.

جاه طلبی باکلی برای بیت کوین

باکل برای اولین بار از برنامه های خود مبنی بر تصویب بیت کوین به عنوان محبوب ترین ارز در کشور در طول کنفرانس میامی رونمایی کرد. از آن زمان به بعد ، این خبر با انتقاداتی روبرو شد و برخی السالوادورها قانون بیت کوین را نشانه دیکتاتوری باکل عنوان کردند.

با وجود مخالفت با تصمیم باکل ، بخش 7 قانون بیت کوین ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک تراکنش پرداخت در آن کشور به رسمیت می شناسد. دولت این کشور نیز اقدامات مضاعفی در این زمینه انجام داده است.

مشاغل کوچک و بزرگ با تهدید مشابهی از سوی دولت السالوادور روبرو هستند. یک تاجر محلی می گوید: “دولت بازرسان را به قوه مجریه برای بررسی اجرای صحیح قوانین کار می فرستد.”

مقالات مرتبط:

منتقداني كه عليه نقش دولت صحبت مي كنند نيز مورد هدف قرار گرفته اند. یک تاجر محلی دیگر در منطقه دستگیری غیرقانونی ماریو گومزمنتقد بیت کوین در ابتدای این ماه به اسکریپت گفت: “پلیس هیچ کس را به دادگاه نبرد ، آنها را ساعت ها یا روزها سرقت کردند.”

بسیاری از مردم السالوادور با برپایی تجمع ها و تظاهرات متعدد به پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش معمول اعتراض کردند.

اگرچه پرزیدنت باکل همچنان با آغوش باز بیت کوین را پذیرفت ، اما جزئیات مهم این پروژه هنوز مشخص نیست. به عنوان مثال ، چه کسی کلید خصوصی این بیت کوین ها را حفظ می کند؟ معیارهای این کشور برای خرید بیت کوین در یک زمان خاص چیست؟

Blackbank ، تامین کننده کیف پول دیجیتال ، می گوید: “هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد و ما باید کاملاً شفاف باشیم.” “زیرا جامعه ارزهای دیجیتال اهمیت می دهد.”

با این حال ، طرفداران بسیاری از بیت کوین در جهان وجود دارد ، از جمله جک مولرز، مایکل سیلور و پیتر مک کورمک، به عنوان بهترین دیکتاتور جهان شناخته شده است.Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه