Mirroriti، اولین سرمایه‌گذاری جمعی ایرانی و شفاف‌ترین راه برای کمک

[ad_1]

آینه به یک نیاز اجتماعی پاسخ می دهد

کارآفرینی، اشتغال و مشارکت فعال در نیروی دریایی به عنوان یکی از اولویت های اصلی و مهم اقتصاد امروزی بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. تدارک بسترهای مناسب برای این مهم وظیفه خود می دانیم. آینه کاری با این هدف و به همین صورت شکل گرفته است.

به جای ماهیگیری، ماهیگیری را به یاد می آوریم!

فقر همواره یکی از معضلات اصلی جامعه بوده است چرا که ریشه در بسیاری از آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد، طلاق، افسردگی، بیماری های روانی و رشد جنایی مانند دزدی، فساد و فحشا و غیره دارد. بنابراین اولین قدم برای کاهش آسیب های اجتماعی در کشور پایین آوردن آمار فقر است.

ما به شایستگی تیم معتقدیم که راه برای کاهش فقر در جامعه چیزی فراتر از کمک های مالی و معیشتی ضروری است. کمک مردم همیشه بوده و هست اما هدفمندی راهی برای نگاه کردن به استراتژی ها و مهارت های مدیریتی است. ایجاد یک نقشه راه برای استفاده از این منابع برای کمک به کار افراد.

ما این امتیاز را داریم که مهارت های لازم برای حفظ یک زندگی مرفه و امن اقتصادی را آموزش دهیم و این اولین گام برای اشتغال در کشور است.

امنیت مالی یا تامین مالی جمعی در Mirrority چیست؟

حتما به یک موسسه خیریه کمک مالی کنید. بنابراین شما بخشی از میلیون ها تیم تامین مالی جمعی در سراسر جهان هستید. میریام بستری فراهم کرد که از قطرات مهربانی مردم دریا ساخته شود.

میرویتی معتقد است که منابع سرمایه گذاری های کوچک می تواند دست در دست نیاز به سرمایه گذاری های کلان مورد نیاز افراد تامین شود. او به جای سرمایه گذاری هنگفت در تجارت های بزرگ، شرکت هایی با اهداف مشخص و روشن راه اندازی کرده است، کمک های مردمی و سرمایه گذاری های جزئی را جمع آوری می کند و تنها به دنبال اهداف خیرخواهانه است.

میریاریتی بستری شفاف برای شرکت های خیریه و خیرخواه سمند و همچنین فرهنگ سازی در ایران است. این شکل از تامین مالی کل در ایران برای اولین بار با شایسته سالاری شکل گرفته است و با گسترش فضای مجازی، شرکت های متعددی به وجود آمده اند، اما بستری برای آنها ایجاد نشده است و شایسته سالاری پیشتاز است.

حمایت از خیریه های کوچک اما فعالانه از اهداف حمایت می کند

یکی از بزرگترین اهداف خیریه کمک به کوچکترهاست. این موسسات خیریه فضای کمتری در اذهان عمومی دارند و به دلیل محدودیت های مالی و عدم دسترسی به بسترهای تبلیغاتی تمایلی به مشارکت به عنوان خیریه های بزرگ ندارند. میریام از این خیریه ها حمایت می کند.

Mirroriti، اولین سرمایه‌گذاری جمعی ایرانی و شفاف‌ترین راه برای کمک

شرکت های شایسته چگونه انتخاب کنیم؟

میراث اصلی آن فرهنگ سازی و اشتغال است. ایجاد اعتماد برای کمک بیشتر، مقابله با باورهای غلط رایج فقر و فحشا، توانمندسازی کودکان برای کار و حمایت از آنها در زمینه یادگیری و مهارت های یادگیری، حمایت از زنان برای محافظت از خود در برابر آسیب های اجتماعی و دسترسی موفق به جامعه. ایجاد راه‌های مقابله با مشکلات آب و حمایت از حیوانات و ایجاد کارگاه‌ها و بسترهایی با اشتغال‌زایی مناسب برای پوسته از جمله زمینه‌های فعالیت و فرصت‌های آتی آسیب‌پذیر محسوب می‌شود.

این کمپین ها را می توان در وب سایت Mirrority به نشانی www.mirority.com مشاهده کرد.

چگونه شرکت ها در Mirrority ایجاد می شوند؟

شرکت ها با کمک خیریه ها ایجاد می شوند. گروه هدف در ابتدا تعریف می شود. به عنوان مثال، زنان خانه‌داری که برای تأمین حقوق و دستمزد خود به خیاطی و تجهیزات نیاز دارند، کودکان کار که برای زندگی به خانه‌ای امن و مطمئن نیاز دارند، یا مشاغلی که باعث مشکلات مالی و تخریب می‌شوند. این در حالی است که افراد آسیب پذیر مانند معتادان به مواد مخدر، زنان خانه دار، زنانی که با خشونت خانگی مواجه هستند و …

در ادامه این مراحل بستر مناسب برای انتخاب کمپین در سایت ارائه شده و در کمپین فضای مجازی برای شرکت ارائه می شود.

مبالغ مازادی که از مردم جمع آوری می شود مستقیماً توسط موسسات خیریه محاسبه می شود و هیچ درآمد مالی از این نظر برای شایستگی وجود ندارد. زیرا شعار ما این است که هرکسی مسئولیت دارد جامعه خود را بسازد و باید به دنبال آن باشد.

شفافیت هنر شایسته سالاری در جلب مشارکت مردم خیرخواه است. Mirrority شکل گرفته است تا شفافیت هر چیزی از روند جمع آوری کمک های مردمی را بیش از پیش معتبرتر کند. به هر حال، انجام نیکی و مهربانی آسان‌تر و قابل اعتمادتر است.

گزارش های متنی و ویدیوهای هر کمپین بهترین راه برای ایجاد اعتماد هستند. در این گزارش ها، تیم Mirrority با نظارت بر خیریه ها و همچنین بررسی نتایج، از میزان اغراق آمیز جمع آوری شده قانع شده و می تواند گزارش را به اطلاع مردم برساند.

هر کس پروفایل پروفایل خود را دارد، بنابراین می توانید شرکت های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و میزان پولی که برای هر شرکت دارید را ارزیابی کنید. در این صورت قسمت اطلاعیه سایت فعال شده و تمامی مبالغ اغراق شده جمع آوری شده است.

سفیران چه کسانی هستند؟

به منظور انتخاب هر کمپین از بین افراد شناسایی شده، افراد مشهور، ورزشکاران و اعضای شناخته شده جامعه، سفیر انتخاب می کند تا با کمپین هماهنگ شود، آنها را دنبال کند و با ارسال کمک های مالی به وب سایت خود، گزارش های مربوطه را ارسال کند. در صفحات شبکه های اجتماعی این سفرا نیز منتشر شد.

اخرین حرف

اگر می خواهید با دنبال مهربان باشید، راز را بدانید.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما