Z Fold 4 با قلم الکترونیک


فرارو- آخرین گزارش های دریافتی، شرکت سامسونگ قیسد اسلات قلم S را در گوشی سامسونگ Galaxy Z Fold 4 دارد.

به گزارش فارارو ، مرحله نهایی فرآیند روشنگری، مطالعه گوش داخلی، اولین مرحله رشد است. این همان کلمه S Pen است که به معنای “عشق” یا “عشق” است. اما به نظر می رسد که سامسونگ قصد ندارد قلم S را به گوشی S22 Ultra نگاه کند، زیرا یک گزارش جدید نشان می دهد که گوشی تاشو بعدی سامسونگ نیز یک قلم S اختصاصی خواهد داشت.

بر اساس گزارشی از وب سایت خبری TheElec، منابع اطلاع داده اند که غول فناوری کره جنوبی تصمیم قلم S Pen را در گوشی تاشوی آینده خود با نام Galaxy Z Fold 4 نیز نصب کرده است. همچنین گفته می‌شود که این دستگاه در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.


گلکسی زد فولد 3 هم اکنون از دو نسخه S Pen Fold Edition و S Pen Pro در بازار موجود است. این محصول چه فایده ای دارد؟ارزش این محصول چیست؟ارزش این محصول چیست؟ چیزی به نام متخصص در تصمیم گیری در مورد استفاده یا عدم استفاده از یک کلمه وجود ندارد. Z تا کنید 3 ع ر ب F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F F

آخرین علامت این است که گوش F-Z 3 اینچ طول دارد. اکنون شرکت سامسونگ امیدوار است با قرار دادن قلم S در داخل بدنه گوشی تاشو Z Fold 4، آن را در کانون توجه کاربران این گوشی آینده قرار دهد و به این طریق تعداد فروش آن را در مقایسه با مدل قبلی، یعنی Z Fold 3 افزایش دهد. .

اگر تصمیم دارید ارزان باشید و پهنای باند کم را به خطر بیندازید، فقط خودتان را گول می‌زنید. در این ظاهر جدید، Galaxy Z Fold 4 نمای واضحی از فضای داخلی دارد. در نقطه مقابل صفحه نمایش بیرونی آن حدود ۶.۱۹ این گزارش شده است. گلکسی زد فولد 4 جدیدترین دستگاه از سری طولانی دستگاه های دستی است.

منبع: gizmochina


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم