بورل به امیرعبداللهیان: ایران و آمریکا بیشتر نشان دهنده

[ad_1]

وزیر امور خارجه کوشرمان در گفت‌وگوی تالفنی با جوزف بورل گفت:

به گزارش ایرنا، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه خارجی امروز پنجشنبه با جوزف بورل مسئول سیاست اتحادیه اروپا امروز درباره جدیدترین تحولات و وضعیت مذاکرات وین تلفنی گفتگو کردند.

در تماس تلفنی جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده ارشد مذاکرات وین و دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، آخرین نتایج و روند مذاکرات و همچنین برای لغو تحریم ها و همچنین برخی از مسائل بین المللی مورد بحث و بررسی مسائل بین المللی از جمله بحث و بررسی مسائل خارجی. تبادل نظر قرار گرفت.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده ارشد مشاورین در این گفتگوی تلفنی اظهار داشت: مذاکرات وین در نقطه حساسی قرار دارد و اکنون آمریکا و ایران در تبادل پیام ها باید قبولی بیشتری را از خود نشان دهند و تلاش کنند که بر مبنای زمانی غلبه کنند. .

بورل: موضوع تضمین اقتصادی برای شما مهم است و ما از آن حمایت می کنیم. من و شما چیزی نداریم که بخواهیم، ​​چیزی نداریم که بخواهیم، ​​زیرا مصر را نخواسته ایم. تو ایرانی نیستی، قوی نیستی، قوی نیستی.

وزیر امور خارجه نیز در این گفتگوی تلفنی از اهتمام و تلاش برای سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مذاکرات و پیشرفت های حاصل از دانی کرد و افزود: اگر واقعا نظر بر رفتار همه طرف ها باشد، همچنان به نقطه وصول توافق خوب و قوی نزدیک است. .

وزیر امور خارجه کشورمان کشورمان کرد: طرح برخی درخواست های جدید از هیچ گونه دلیل منطقی وجود ندارد و با مواضع این موضوع در دستیابی سریع به توافق در تناقض می باشد.

امیرعبداللهیان اززود: موضوعات اسلی و لغو تحریم ها نباید تحت تاثیر زیاده خواهی طرف آمریکایی باشد

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: آمریکا نمی تواند به افکار عمومی کشور فشار بیاورد، هر حرف جدید و متفاوت را از طریق هماهنگی با ما منتقل کند. اگر مخرج مشترکی برای افگار وجود دارد، باید مشخص شود که در ایران یک مخرج مشترک وجود دارد. آنها را با دقت و با دقت تحولات متوجه می شوند و از دولت می کنند

دکترامیرعبداللهیان بویژه تاکید کرد: قهرمان ملی چه جایگاهی دارد؟

وزیر امور خارجه این گفتگو را در بخش دیگری از موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران در قبال بحران تاکید بر تاکید کرد: معتقدیم ضمن توجه به منشور ملل متحد، ریشه های اصلی بروز این بحران در مورد توجه قرار گرفتن، تا ثبات و امنیت پایدار در این معنای واقعی سوزاندن آثار بد روانی در ذهن است.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.