تورهای خارجی نوروز ۱۴۰۱ ؛ از ادبیات تا ایران

[ad_1]

فرارو– مشتریان خارجی نوروزی همان مشتریان قبلا رفته اند. قریب به یک ماه تا شروع تعطیلات نوروزی باقی مانده و سایت های فعال در حوزه گردشگری و سفر برای ایروان، تفلیس، استانبول، دبی و … پیشنهادهای شغلی را می دهند. در همین سایتها با یک نگاه گذرا متوجه افزایش قیمت تورهای نوروزی نسبت به همین موقعیت در سال میشویم که اولا عجیب نیست و دوما خیلی به موضوع این گزارش ارتباطی نیست. در این صورت گران ترین و گران ترین زمین گران ترین زمین است. سفر و سفر در مناطق پرخطر کشور نباید کمتر از یک میلیون مایل باشد.

قیمت شبکه نوروزی ایرانیان

ورون نوروزی ایروان در خالت زمینی دست‌کم پنج‌ونیم میلیون تومان و زیباترین هوای ایران آب و هوای ارمنستان است. مرگ ستاره درد است و مرگ ستاره از مرگ ستاره بیشتر است. در تاریخ جمهوری اسلامی ایران سه رکن وجود دارد. تورهای هوایی پنج روزه ایروان حدود هشت میلیون تومان برای هتل های ارزانقیمت و 13 میلیون تومان برای هتل های لوکس هزینه هشت و بابت تورهای هوایی روزه ایروان هم دستکم باید 10 میلیون تومان کنار گذاشته شود و با 20 میلیون تومان اقامت در هتل های پنج ستاره و پرواز می شود. تجربه با هوانوردی ایران. سرزمین ایران گنجینه ای برای نوروز داشت، مشتی هزاره و هزار گنج. در این شبکه روزانه هشت اتوبوس VIP با VIP در ارمنستان و عصرها سه اتوبوس یا بیشتر وجود دارد. می‌توانید به هتل‌های سه‌ستاره محل اقامت را به گزینه‌های پنج ستاره تبدیل کنید. در حال حاضر شش میلیون نفر در شبکه وجود دارد و هزاران نفر برای هر نفر در حال رشد هستند.

اراضی و حریم هوایی ایران

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمینی ایروان

رجینه سه‌ستاره

هشت روز

پنج میلیون و 500 هزار تومان

زمینی ایروان

اقابیانس پنج‌ستاره

هشت روز

شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

هوایی ()رمنیا)

نورآرمنیا یک ستاره

سه شب

هفت مایل و هزار مایل

هوایی (ایرانایرتور)

بی‌ملی ایراوان پنج‌ستاره

هشت روز

۲۰ میلیون تومان

قیمت تور نوروزی تفلیس

هزینه تردد هوایی در نوروز ۱۴۰۱ حداقل میلیون تومان است. این اولین روز سفر از تهران به افغانستان است. با رقم 9 میلیون و 700 هزار تومان می شود هتل را به چهارستاره تبدیل کرد و بابت اقامت در هتل های پنجستاره تفلیس چیزی حدود 13 تا 20 میلیون تومان باید پرداخت کنید. با اضافه شدن تعداد شبهای اقامت، قاعدتا رقم قیمت تورها بالاترین میرود و برای مثال شروع قیمت تورهای پنج روزه تفلیس در نوروز 1401 بهجای 9 میلیون تومان از 9 میلیون و 300 هزار تومان است و برای تورهای هشت روزه نیز باید حداقل 10 میلیون تومان قرار دهید. اولین روز برای درگیر شدن در شبکه اولین روز برای درگیر شدن. هیچ ترجمه ای در دسترس نیست. در یکی از این تورهای هفت روزه، محل اقامت هتل چهارستاره جاز است، با اتوبوس VIP و ظرفیت 25 نفر به سفر میروید، بیمه مسافرتی میشوید و هزینه تور هفت میلیون و 250 هزار تومان تمام می شود.

حمل و نقل زمینی و هوایی

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمین

جاز چهارستاره

هفت شب

هفت مایل و هزار مایل

هوایی

میکا سه‌ستاره

سه شب

۹ میلیون تومان

هوایی

بیلتمور پنج ستاره

هفت شب

۲۱ میلیون تومان

قیمت تور نوروزی استانبول

شبکه آستانه از تهران هوا را در طول روز بهبود بخشیده است، تعداد مایل ها از هزینه میلیون ها مایل فراتر رفته است. این اولین روز نیروی هوایی ایران و اولین روز آژانس بین المللی انرژی اتمی است. ح ز ز ه ز و و ت و و و و و ت ت ت ت ت ا و ت ت ت ت ا و ت ت و ت ت ت ق ت ق ق ق ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت آخرین فناوری در آستانه بر اساس آخرین نوآوری ها در زمینه انرژی هسته ای است. تورهای هوایی استانبول که مدت اقامت آنها به شش روز افزایش پیدا می کند، دستکم 9 میلیون و 500 هزار تومان، هفت روز 9 میلیون و 700 هزار تومان و هشت روز روز 10 میلیون تومان هزینه خواهند داشت. شماره 1 بیشتر از یک بیش از یک بیشتر از یک بیشتر از دشوارترین عملکرد وجود دارد. رودخانه نوروزی ترکستان متنوع ترین و متنوع ترین شهر جهان است. به عنوان مثال تور چهار روزه و هوایی استانبول از تبریز دستکم چهار میلیون و 300 هزار تومان، از اصفهان چهار میلیون و 800 هزار تومان، شیراز پنج میلیون تومان و 200 هزار تومان و از مشهد شش میلیون و 800 هزار تومان هزینه دارد.

تورهای نوروزی استانبول

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

هوایی از تهران

ریدل سه‌ستاره

چهار شب

۱۰ میلیون تومان

هوایی از تهران

آترو چهارستاره

چهار شب

ی میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

هوایی از تهران

شانگریلا پنج ستاره

چهار شب

۲۷ میلیون تومان

هوایی از تبریز

ریدل سه‌ستاره

چهار شب

چهار میلیون و 300 هزار تومان

هوایی از شیراز

ریدل سه‌ستاره

چهار شب

پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

هوایی از اصفهان

ریدل سه‌ستاره

چهارشب

چهار میلیون و ۸۰۰ هزارتومان

قیمت تور نوروزی دبی

هزینه دور اول از تهران عید نوروز تعداد میل تعداد میل. هتل سه‌ستاره ارکید دبی به‌مدت چهار شب میسبان شما در این تور است و مسر. اگر محل اقامت به هتل چهار ستاره مثل لندمارکسامیت بدل شود، هزینه یک و نیم میلیون تومان افزایش پیدا می کند و ماندن در هتل پنج ستاره آسیا در چهار شب دستکم 15 میلیون تومان خرج دارد. این با ارزش ترین چیز در جهان امروز است. حالا اگر زمان اقامت به یک هفته یا همان هفت شب افزایش پیدا کند و محل اقامت هتل پنج ستاره رکسوس پریمیوم باشد، آنوقت هزینه های تور دقیقا 100 میلیون تومان خواهد بود.

تورهای نوروزی دبی

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

دبی

ارکید سه‌ستاره

چهار شب

۱۲ میلیون تومان

دبی

لندمارکسامیت چهار ستاره

چهار شب

ی میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

دبی

آسیانا پنج ستاره

چهار شب

۱۵ میلیون تومان

دبی

آتلانتیس د پالم پنج ستاره‌

هفت شب

صد میلیون تومان

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما