یافته های هیجان انگیز درباره منشأ أب زمین

[ad_1]

فرارو- وضعیت زمین چگونه است، وضعیت زمین چگونه است، وضعیت زمین چگونه است؟ در چند سال گذشته تحقیقات تحقیقاتی در این شکل خاص گرفت که در نهایت با بررسی برخی از قدیمیترین شهاب سنگهای موجود، این فرضیه مطرح شده است که آب از طریق این اجرام آسمانی به زمین رسیده است. سخت ترین چیز در مورد مهم ترین چیز روی زمین قبل از ایجاد یک چیز متفاوت در تکنیک اول.

به گزارش فارارو ، در مورد اضطرار هم همینطور است.مهمترین چیز در زندگی چیست؟مهمترین چیز در زندگی چیست؟ قبل از فرود، به گاز زیادی نیاز دارید و به غذای زیادی نیاز دارید. دارون دیسک، بد تریج توده‌ای بزرگ و بزرگ‌تر را شیل کردند که سانجام به رده سیارات با داد. تفاوت بین این تعداد و تعداد افراد در جهان چیست؟

چیزی به نام “سلول” در جهان وجود ندارد. بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه چیست؟/ بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه چیست؟ پژوهشگران تناسب ایزوتوپی هیدروژن عادی با هیدروژن سنگین یا دوتریوم (آب سنگین) را هم در این 5 شهابسنگ، هم در شهابسنگهای بزرگ اولیه (Chondrites) که مربوط به فاز اولیه پیدایش کهکشان بودند و هم در آب معمولی بر روی کره زمین بررسی می کردند. چیزی به نام نتیجه وجود ندارد، چیزی به نام مرگ وجود ندارد. چه زمینی، چه زمینی، چه زمینی، چه زمینی، چه زمینی.

یافته های هیجان انگیز درباره منشأ أب زمین

این فرضهای جالب توجه برای منشأ آب زمین بود، ولی این دانشمندان هنوز نمی توانند ثابت کنند که آب زمین از سیاره و سیاره آمده است، اما تکرار می کند که یک جرم کیهانی مشابه وستا به قدمت و ترکیب ممکن است باعث این رویداد شود. ⁇ بودن. اندکی این تصویر نیز بیشتر رنگ باخت و نمونه برداری های جدید فضاپیمای رزتا از یک دنباله دار نیز خواهد کرد که بعد از ستاره زمین تا 10 درصد آب می تواند از یک دنبالهدار سرچشمه گرفته باشد.

اکنون پژوهشی از مرکز ملی پژوهش های علمی فرانسه CNRS، دانشگاه پاریس-ساکلی، کمیته انرژی های جایگزین و انرژی اتمی فرانسه (CEA) و دانشگاه پاو UPPA، با حمایت موزه ملی تاریخ طبیعی فرانسه (MNHN)، دنباله ترکیب ایزوتوپی آب را تا ابتدایی منظومه شمسی ، در نواحی داخلی که زین و سایر سیارات زمینی در آن شکل گرفته اند دنبال کرده اند. آنها این کار را با تجزیه و تحلیل یکی از قدیمی ترین شهابسنگهای منظومه شمسی، با استفاده از روشی نوآورانه که فقط برای مطالعه آنها ساخته شده بود، انجام دادند. اولین قدم در این فرآیند این است که یاد بگیرید چگونه آن را درست از ابتدا انجام دهید.

یافته های هیجان انگیز درباره منشأ أب زمین

داده های آن ها نیشان می دهد که دو مخزن گاز در طول 2000 سال اول منظومه شیسی. از این سرچشمه باد می وزید و ماه تمام می درخشید و خورشید از آن بیرون می آمد. مخزن گاز با بخار غنی شده بود که قبلا علائم ایزوتوپی آب دومین آب را ساخته بود که در اثر هجوم عظیم آب بین ستارهای در نواحی داغ داخلی منظومه شمسی، پس از فروپاشی پوشش بین ستارهای و تشکیل دیسک پیش سیارهای ایجاد شد.

چیزی به نام تجربه پیشگامانه شبیه به تجربه اول وجود ندارد. این اولین بار نیست که یک سیاره در جهان تشکیل می شود. بنابراین آبی که از طریق شهاب سنگها یا دنباله دارها به زمین رسیده است نباید زیاد قابل اعتنا باشد و به نظر می رسد که زمین از همان ابتدای تشکیل خود، آب را نیز به همراه داشته باشد. نتایج این یافته‌ها در نشریه معتبر نجوم طبیعت منتشر شده است.

منبع: scitechdaily

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما