8 حرکت هوشمند با داشتن 1000 دلار در بانک

[ad_1]

پس انداز 1000 در حساب جاری شما یک قدم بزرگ است. اما حذف پول در چک کردن منطقی نیست زیرا اکثر حساب‌های جاری حداقل سود یا بدون سود پرداخت می‌کنند.

وقتی برای جمع آوری 1000 کار سختی کردید، می خواهید پول خود را روی کار بگذارید. شما می توانید هشت حرکت پولی انجام دهید تا بیشترین بهره را از پول خود ببرید و به سمت آینده مالی روشن تر حرکت کنید.

فقط 1 دلار در اپل، تسلا یا آمازون سرمایه گذاری کنید

هنگامی که تمام صورت حساب های ماهانه ضروری خود را پرداخت کردید، به آنچه در حساب بانکی خود باقی مانده است نگاه کنید و یک استراتژی سرمایه گذاری ایجاد کنید. حتی اگر پول زیادی نیست، اجازه ندهید شما را متوقف کند – می توانید سرمایه گذاری را تنها با 1 شروع کنید.

Stash مکانی عالی برای سرمایه گذاران مبتدی است. شما می توانید در سهام کسری (سهم جزئی) در شرکت هایی با نام های معروف مانند اپل، تسلا و آمازون سرمایه گذاری کنید. سهم برخی از شرکت ها می تواند صدها یا هزاران دلار ارزش داشته باشد، اما با سهام کسری می توانید به اندازه 1 سرمایه گذاری کنید.

اگر به فکر پس‌انداز برای دوران بازنشستگی هستید، می‌توانید در IRA سرمایه‌گذاری کنید و از مزایای مالیاتی حاصل از حساب‌های بازنشستگی برخوردار شوید. Stash همچنین ابزارها و راهنمایی هایی را برای کمک به شما در این راه فراهم می کند.

به عنوان یک جایزه، پس از ثبت نام و واریز 5 دلار یا بیشتر به سبد شخصی شما، Stash برای اولین سرمایه گذاری شما 10 دلار به شما پرداخت می کند.2

اکنون برای Stash ثبت نام کنید

بیمه ماشین خود را لغو کنید

خبر بدی داریم شما می توانید تا 500 در سال در بیمه ماشین درجه دو اضافی پس انداز کنید. و احتمالاً باید بیمه موجود خود را لغو کنید بلافاصله. مستقیما، زیرا چیز خوبی وجود دارد.

این ابزار جدید از FinanceBuzz می تواند به شما بگوید که آیا هزینه بیشتری برای بیمه اتومبیل خود فقط با چند کلیک پرداخت می کنید یا خیر. به طور متوسط، ما سالانه حدود 500 دلار برای رانندگان پس انداز می کنیم. و هنگامی که آن را امتحان کردید، دیگر نیازی به جستجوی بیمه مقرون به صرفه نخواهید بود زیرا ما کمترین نرخ هایی را برای شما پیدا می کنیم که سایر شرکت ها نمی توانند با آن مطابقت کنند.

اوه، و همچنین رایگان است. و بیا – شما نمی توانید به ما بگویید که نمی خواهید تا 500 دلار پس انداز کنید. برای اطلاع از اینکه آیا 500 پوند در سال یا بیشتر از دست می دهید، کافی است کد پستی خود را وارد کنید، به چند سوال پاسخ دهید و ببینید آیا بیشتر می پردازید یا خیر. کمتر از 2 دقیقه طول می کشد.

ببینید آیا بیشتر پرداخت می کنید

هنگام خرید آنلاین از پرداخت بیش از حد خودداری کنید

خرید آنلاین مزایایی دارد. این بسیار راحت است، اما یافتن بهترین معاملات ممکن است زمان ببرد. به جای جستجوی کدهای کوپن (که همیشه کار نمی کنند!) و باز کردن یک برگه مرورگر که قیمت ها را مقایسه می کند، می توانید Capital One Shopping را امتحان کنید.

خرید Capital One باعث صرفه جویی در پول می شود. فقط کافی است یک افزونه مرورگر اضافه کنید و هنگام بررسی، آنها به طور خودکار بهترین کد کوپن را به پایگاه داده گسترده خود اضافه می کنند تا به شما در صرفه جویی در پول نقد کمک کنند. و قبل از اینکه فروشگاه‌های مورد علاقه‌تان را مانند آمازون، تارگت، هوم دپو و بهترین خرید بررسی کنید، Capital One Shopping شما را با یک پاپ آپ دوستانه به شما اطلاع می‌دهد که اگر کالایی را که می‌خرید در جای دیگری ارزان‌قیمت موجود باشد.

استفاده از Capital One Shopping رایگان است و هرگز به شما تبلیغات نشان نمی دهد. امروز را اضافه کنید و پرداخت بیش از حد را متوقف کنید!3

همین حالا از Capital One خرید کنید

برای تعطیلات بعدی خود بیش از 750 دلار در جیب خود نگه دارید

دلایل زیادی وجود دارد که چرا کارت اعتباری ترجیحی Chase Sapphire به عنوان یکی از بهترین کارت های مسافرتی موجود در نظر گرفته می شود، اما در حال حاضر 60000 امتیاز ثبت نام برای هر مسافری ضروری است. این یک جایزه بزرگ ثبت نام است قیمت 750.00 دلار وقتی توسط Chase Ultimate Rewards برای سفر بازخرید شد.

به علاوه، شما از شر درهم و برهمی که به آن نیاز ندارید خلاص خواهید شد. امتیاز 5X در Lyft Rides (تا مارس 2022) و سفر رزرو شده توسط Chase Ultimate Rewards. امتیاز 3X در وعده های غذایی واجد شرایط، خدمات پخش منتخب و خرید آنلاین مواد غذایی؛ 2X امتیاز در سفر. و 1 1 1X امتیاز به ازای همه خریدهای واجد شرایط دیگر.

Chase Sapphire Preferred مزایای دائمی شگفت‌انگیز دیگری مانند بیمه تأخیر چمدان، بیمه لغو سفر، بیمه قطع سفر و پوشش بیمه رایگان برای معافیت‌های خسارت ناشی از تصادف کرایه وسیله نقلیه را ارائه می‌دهد.

اکنون، به آن جایزه قاتل برگردیم: فراموش نکنید که می توانید 60000 امتیاز پس از صرف 4000 دلار برای خرید در 3 ماه اول کسب کنید!

با مزایای این کارت بیشتر آشنا شوید

ببینید چقدر پول می توانید از این حساب پس بگیرید

ما دوست نداریم این را به شما بگوییم. اما اگر از کارت نقدی Aspiration استفاده نکنید، در هر خریدی که انجام می دهید، پول نقد اضافی را از دست می دهید. نگران نباشید اگرچه تعمیر آن آسان است.

یک کارت نقدی از یک شرکت به نام Aspiration وجود دارد و هر بار که کارت خود را بکشید تا 10٪ به شما بازگشت نقدی می دهند. مثل تو …

خرید لباس؟ بله… بازگشت نقدی.
رفتن به داروخانه؟ ممم برگشت پول
خرید مواد غذایی برای هفته؟ بله، پول نقد!

خیلی ساده است. چه کسی پول اضافی نمی خواهد؟ برای اینکه ببینید چقدر می توانید درآمد کسب کنید، کافی است آدرس ایمیل خود را وارد کرده و حساب بانکی خود را پیوند دهید1. به هر حال، آرزویی وجود دارد رایگان، پول شما با امنیت در سطح نظامی تضمین می شود و سپرده های شما از سوخت های فسیلی تامین نمی شود.

ببینید چقدر می توانید درآمد داشته باشید

سرمایه گذاری 164 میلیون دلاری در درآمد غیرفعال + با پلتفرم بازده

نسل منفعل. آیا این حتی واقع بینانه است؟ یا فقط برای 1٪ از افرادی که از قبل می توانند آن سرمایه گذاری ممکن را بپردازند، رزرو شده است؟ حقیقت اینجاست. اگرچه ممکن است این یک توهم به نظر برسد، اما افزایش درآمد غیرفعال ممکن است. و تنوع بخشیدن به سبد خود با دارایی های جایگزین می تواند به شما در رسیدن به آن کمک کند.

این دارایی ها – هنر یا املاک را در نظر بگیرید – به طور کلی کمتر به تغییرات در بازار سهام مرتبط هستند. این امر آنها را به یک سرمایه گذاری بالقوه جذاب برای تنوع تبدیل می کند. صندوق های تامینی و ابرثروتمندان این را می دانند و سال ها بر این دارایی تسلط داشته اند. تا حالا.

Yieldstreet پلتفرمی است که به شما امکان دسترسی به این ویژگی جایگزین را با حداقل 500 می دهد. محصولات آنها طیف گسترده ای از درآمد، مدت زمان و حداقل سرمایه گذاری را برای کمک به تنوع بخشیدن به شما ارائه می دهند، و همچنین دارای یک شبیه ساز درآمد غیرفعال هستند که بازده بالقوه را در طول زمان به شما نشان می دهد. تا به امروز، سرمایه گذاران Yieldstreet 164 میلیون دلار + بهره به دست آورده اند.

سرمایه گذاری در

پاداش: بهتر از 1 درصد ثروت بسازید

1٪ برای همه دارایی ها واجد شرایط نیست. پس چرا اجازه می دهیم این اتفاق بیفتد؟

Worthy یک خبرنامه ایمیلی است که به شما می آموزد چگونه عاقلانه سرمایه گذاری کنید، چگونه پول بیشتری به دست آورید و چگونه زندگی دلخواه خود را داشته باشید. این برای 99٪ از مردم سرکش، رادیکال است که مانند جهنم می جنگند تا از آنها محافظت کنند. با استفاده آسان در کمتر از 5 دقیقه در روز، آخرین منابع مالی، اخبار و روندهای پولی را خواهید یافت که می تواند سال ها بر کیف پول شما تأثیر بگذارد.

امروز به Worth بپیوندید (رایگان است)[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما