9 تا از بهترین موسسات کنکور (کارشناسی و کارشناسی ارشد) – هنر فردی

کاش میشد لذت رسیدن به اهداف آینده را با خوش بودن تو لحظه عوض کرد؛ولی متاسفانه بیشتر اوقات نمیشه که نمیشه،و ما سالِ کنکورمون برامون میشه سالی پر از سیاهی. بنابراین ما چاره ای نداریم جز این که بخش لذت طلب وجودمون رو در مسیر هدف آیندمون یعنی موفق تو کنکور قرار بدیم و چپ و راست بهش پاداش بدیم،با یه مثال الان متوجه منظورم میشید،یه نویسنده ای هست به نام آنتونی ترولوپه،ایشون نویسنده بسیار پر کاری بودن و نزدیک به ۸۰ تا کتاب در طول عمرشون نوشتن! بخش “من در آینده” همونطور که از اسمش مشخصه کارش ایجاد هدف در آینده است،بخش “من در الان”کارش این که ما را به اهدافمون در آینده برسونه،حالا مشکل کجاست؟ برای رشته های خاص ما موسسات بالا را انتخاب می کنیم اما اگر باز هم تردید دارید موسسه مدرسان شریف را نیز به صورت کلی برای همه رشته ها و برای کنکور کارشناسی به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب می کنیم. اگر می خواهید در یکی از بهترین تجربیات در یکی از بهترین کالج های ایران ادامه تحصیل دهید، بهتر است برای آماده شدن برای کنکور خود را به بهترین تجربیات به بازخورد ارسال کنید.

اما چیزی که واضح است این است که او کلکسیونی از تکنیک های خاص، برای یادگیری و آموزش دروس مختلف کنکور در رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و معارف اسلامی را دارد و برای هر تکنیکی که بیان می کند نظریه علمی اش را نیز به صورت مختصر و مفید توضیح می دهد. معمولا دانشگاه پیام نور در صورت انتخاب واحد و انصراف از شما جریمه می گیرد. تراکم داوطلبان و دانش آموزان کنکوری در شهر اصفهان با توجه به مدارس مطرح و توانمند اصفهان قابلیت فراوانی را در این شهر برای تربیت افراد توانمند در جامعه ایجاد کرده است. در واقع باید از این مشاورین کنکور ناموفق پرسید که شما با چه اعتمادبه نفسی برای دانش آموزان نسخه کسب رتبه های زیر صد را می پیچید؟ ادامه ی مباحث رو در جلسات مشاوره خدمتتون عرض خواهیم کرد… ما در این مطلب می خواهیم درباره مشاوره کنکور و مشاوران خوب آن صحبت کنیم. آنچه بهترین مشاوران کنکور شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. آزمون هایی که در این رابطه از داوطلبان شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

مشاور کنکور با قیمت مناسب

امید است دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با پیگیری برنامه منظم و انتخاب درست در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرند و در این راه بهره گیری از مشاور کنکور توانمند بسیار حایز اهمیت است. تمرکز بر روند مطالعاتی و برنامه ی مشخص که در جلسه مشاوره کنکور به دانش آموزان و داوطلبان ارایه می شود، دانش آمور را به ایده آل خود در آزمون های آزمایشی و کنکور نزدیک می کند. بخش “من در الان” و “من در آینده”. مشکل اینجاست که بخش “من در الان”برای پاداش های فوری طراحی شده و اصلا برنامه ریزی دراز مدت برای رسیدن به هدفی دوردست براش بی معنیه. برنامه ی مناسب که توسط مشاور کنکور در مدت زمان مشخص بر اساس پیشینه تحصیلی داوطلب کنکور و توانمندی وی تدوین و ارایه می شود قادر است دانش آموز را در زمان مشخص به نتیجه دلخواه برساند. ارایه برنامه ی منظم بر اساس نتایج فردی دانش آموز برای کسب نتیجه ی بهتر در کنکور و در آزمون های آزمایشی دانش آموزان را برای این رقابت مهم آماده می کند. دقیقا پس ازسپری کردن مدت زمان کمی از شروع فعالیت موسسه حرف آخر و نتیجه گیری مطلوب و مورد قبول موسسه و دانش آموزان و داوطلبان حرف آخری، برخود واجب دانستیم که بر اساس علاقه ی قلبی رتبه برتر های عزیز که هر کدام در رشته خود نابغه ای محسوب می شوند از آنها در حوزه ی مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان حرف آخری کمک بگیریم ، تا چراغ راه و راهنمای خوبی برای هر دانش آموز و داوطلب حرف آخری در مسیر پر فراز و نشیب کنکور باشند .

از بهترین ویژگی ها ی دکتر لهرابی مشاور برجسته کنکور کشور این است که تعداد کمی دانش آموزان می گیرد ولی برای دانش آموزانش سنگ تمام می گذارد و حداکثر وقت را می گذارد و نسبت به کار و پیشرفت آنها حساس است و در قبال آنها بیشترین پیگیری و مسوولیت پذیری را دارد. زیرا افراد زیادی هستند که در کسوت مشاور فعالیت می کنند و خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور را به دانش آموزان و داوطلبان ارائه می کنند اما خدماتی که ارائه می دهند کیفیت لازم را ندارد و فرد نمی تواند نتیجه مطلوبی را کسب کند. توجه داشته باشید که درس ریاضی ، مبحثی نیست که بتوانید فقط با یکبار مطالعه کردن و حل تست ، تسلط کافی را داشته باشید و باید حتما در فواصل زمانی کوتاه برای مرور این درس زمان اختصاص دهید که تست زنی یکی از روش های مرور محسوب می شود.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما