آخرین راهنمای بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث خودرو و موتور اسفند 1400

[ad_1]

استفاده از وسایل نقلیه موتوری و خودروها باعث سرعت کارها در زندگی امروزی افزایش پیدا می کند و با توجه به میزان خطرات و حوادث احتمالی هم افزایش پیدا کرده است. ایمن بودن بهتر از آسیب دیدن است. شش ماه در سال اول، زمان سفر و رجعت روح سفر است. برای موفقیت در تجارت وابسته به چیزی بیش از شانس نیاز دارید. در کنار رو به راه کردن ماشین برای سفر در جاده ها نباید از بیمه های لازم آن غافل پرداخت شود.در واقع، اگر نگاهی به آمار تصادفات بییم متوجه میشویم که تهیه بیمه حتی از سرویس ماشین و رفع ایرادات فنی آن هم واجبتر است.در دو ماه. فروردین و اردیبهشت سال 1400 دو هزار و 596 نفر در حوادث رانندگی جانشان را از دست دادند..بیمه شخص ثالث موتور و خودرو در بین طرح ها و محصولات بیمه ای دیگر استقبال از افراد بیشتری قرار گرفته است و دلیل آن هم می تواند قانون اجباری بودن این نامه باشد. ⁇ بودن. در این مورد، مهمترین چیز این است که بتوانید ماشین رانده باشید و بتوانید ماشین رانده شوید.

بیمه شخص ثالث چیست؟

بیمه شخص ثالث، بیمه ای اجباری برای همه دارندگان وسایل نقلیه زمینی در برابر خسارات جانی و مالی وارد شده به چشم ثالث است.در بیمه شخص ثالث، مالك وسيله نقليه شخص اول به شماره مي آيد مي)، شخص ثاني شركت بيمه است كه متعهد به جبران هزينه ها طبق قرارداد است (كه در بيمه نامه با عنوان بيمهگر درج مي شود) و در نهايت شخص ثالث فرد زيان ديده در حوادث راندگي است (كه منظور از راننده مقصر است). ). تمامي عشقي كه در يك حادثه، زيان مالي و جاني مي بينند، تحت پوشش بيمه شخص ثالث قرار گرفته و اين بيمه هزينه هاي مربوط به درمان، فوت و خسارات وارد شده به اموال را جبران مي كند. در این مورد، تفاوت این دو در تعداد افرادی است که تازه وارد این موضوع شده اند.

پوشش‌های بیمه ثالث چه خاساراتی را جبران می کند؟

بیمه شخص ثالث دو نوع خسارات مالی و جانی یا همان خسارات بدنی شخص ثالث را پوشش می دهد و بیمه متعهد به پرداخت پوشش بیمه شخص ثالث اتومبیل برای جبران های جانی و مالی مطابق با شرایط توافقی در بیمه نامه شخص ثالث است.

حال که با بیمه شخص ثالث خودرو آشنایم ، ،می اخطارات درباره بیمه های موتور هم مفید خواهد بود:
بیمه‌گر شرکت‌های بیمه‌گر دای نوع بیمه را برای راکبان موتورسیکلت ارائه می‌کند:

الف) بیمه بدنه سیکلت: بیمه بدنه موتورسیکلت که نسبت به بیمه شخص ثالث موتورسیکلت با موتور موتورسیکلت کمتری دارد، همه بیمه بدنه خودرو را تحت پوشش قرار نمی دهد. :

 • آتش سوزی موتورسیکلت
 • برخورد صاعقه به موتورسیکلت
 • انفجار موتورسیکلت
 • تراسورد تاسادف موتورسیکلت به هر سممتحرک یا ثابت که در نهایت موتورسیکلت در دی داشته باشد.

ب) بیمه شخص ثالث موتورسیکلت: ماهیت بیمه شخص ثالث موتور سیکلت مشابه بیمه شخص ثالث خودرو است حال می دانم که بیمه شخص ثالث ثالث موتور سیکلت چه چیزهایی را تحت پوشش قرار می دهد.

پوشش های بیمه موتور سیکلت

پوشش‌های بیمه‌های موتور هم مانند بیمه تلفن همراه است، اما در زیر لیستی از محبوب ترین مرورگرهای ما آمده است:

صندوق مالی شخص ثالث در حادثه:

شیرکت بیمه در بیمه موتور، خسارات‌های مالی وارد شده به چشم ثالث در حادثه‌ای که غیر از راننده ماقصر با.

جانی جانی عشق ثالث در حادثه:

میزان جانی وارد شده در حادثه و در بیمه شخص ثالث ارزیابی شده و شرکت بیمه مطابق با پوششهای بیمه شخص ثالث موتور سیکلت غرامت پرداخت خواهد کرد.

جان جانی برای راننده مقصر:

اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

بیمه موتورسیکلت بدون گواهینامه

بر اساس قوانین بیمه موتورسیکلت، اگر راکب موتورسیکلت مقصر را بدون گواهی نامه قید کند، بیمه گر ولی زیاندیده است و شرط پرداخت می باشد. جانی و پرداخت دیه می شود، پرداخت از طرف بیمه گر غیرممکن است زیرا برحسب ماده 3 قانون بیمه سیکلت، شرایط پرداخت دیه به راننده مقصر، داشتن گواهینامه موتور سازگار با وسیله نقلیه است. توجه به این بیمه نامه، خرید بیمه موتور به همه دارندگان انواع موتورسیکلت توصیه می‌شود.

آخرین راهنما کمک به فقرا و نیازمندان است.

خرید بیمه شخص ثالث موتور

بیمه بدنه چیست؟ چرا باید بیمه بدنه خودرو داشته باشید؟

یکی از انواع بیمه‌هایی که برای مسافران و وسایل نقلیه بسیار مفید واقع می‌شود. بیمه بدنه اتومبیل است. بیمه گزار با پرداخت مبخ مخصوص حق بیمه به شیرت بیمه گر و خرید بیمه بدنه ،

بهترین راه برای کسب درآمد چیست و بهترین راه برای کسب درآمد چیست؟ د ه ل ل ل،،،،،،،،…………………………. آیا می خواهید ماشین بخرید یا بفروشید و می خواهید ماشین بخرید یا بفروشید؟
https://bimeh.com/carbody

سوششهای اسلی بدنه ماشین عبارتند از:

 • واژگونی و سقوط خودرو
 • برخورد با یک جسم متحرک یا ثابت
 • آتش سوزی خودرو یا لوازم یدکی
 • آذرخش یا انفجار خودرو یا لوازم یدکی
 • سرقت کلی خودرو

پوشش‌های بیمه بدنه خودرو عبارتند از:

 • فروشگاه قطعات خودرو
 • ایاب و ذهاب
 • شکست شیشه
 • نوسانات قیمت
 • بلایای طبیعی
 • حذف فرانشیز

آخرین راهنما کمک به فقرا و نیازمندان است.

داشتن ماشین و ماشین بی خطر است.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ، بیمه بدنه و بیمه موتور

قیمت انواع بیمه نامه به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. برای مراجعه به زمان و انرژی بیشتر را صرف کنید، اما در خرید بیمه به شرایط آنلاین قیمت و مقایسه انواع بیمه نامه برای ارائه شده است.

بریاز انزان‌ترین بیمه از بیمه دات کام

بهترین راه حل این است که ترس ها یا مشکلات خود را به یک سری مراحل کوچکتر تقسیم کنید که بتوانید روی آنها کار کنید. با توجه به اینکه در خرید شرایط حضوری برای مقایسه و شرکت های بیمه ای وجود ندارد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای تهیه بیمه نامه مورد نظر خود به صورت آنلاین و از طریق پلتفرم bimeh.com اقدام کنید.

بیمه دات کام یک سامانه استعلام موتور، مقایسه و خرید انواع بیمه بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو و است که می توان از طریق آن خدمات بهترین شرکت های بیمه را مشاهده کرد. همچنین بیمه دات کام برای محصولات خود به صورت 7 از 24 ساعت و در طول روز هفته پشتیبانی دارد و بیمهگزار را برای انتخاب بهترین بیمه و ارزانترین بیمه همراهی خواهد کرد.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.