رد انسان از میلیون سال پیش زده شد!

[ad_1]

فرارو- بر اساس یک مطالعه جدید، بسیاری از بی مهرگان دریایی امروز، از جمله اسفنجها و چتر دریایی، کروموزومهایی با ساختار باستانی دارند که بیش از 600 میلیون سال پیش از شروع خود را به ارث برده بودند. این یافته شگفت انگیز نشان از وجود «تکامل محافظهکارانه» دارد که می تواند یک پیوند کلیدی بین زنده امروزی، از جمله انسانها، با اجداد بسیار دورشان ارائه کند.

به گزارش فارارو ، نویسنده ارشد این مطالعه، دانیل رخسار، رئیس مارتللا فوسکت براون در گروه زیست شناسی مولکولی و سلولی دانشگاه کالیفرنیا برکلی، گفت: «این فهرست جدید بر این نکته کشف می کند که حتی در چیزی به اندازه کروموزوم ها، حیوانات مختلف شبیه هم هستند. این مورد یکی از مهمانی‌ها است که ما می‌توانیم با مطالعه آن‌ها مانند مگس‌های میوه، کرم‌های نماتد، چتر دریایی و دیگر جانداران مشابه، در زیست‌شناسی انسان اطلاعات بیشتری بیاوریم.»

تجزیه و تحلیل و تحلیل جدید پیش بینی می کند که اولین ویونات چند سلولی، از آنجایی که اولین حیوانات در اقیانوسها پدید آمدند و به بی مهرگان مختلف، از اسفنج گرفته شده تا کرم تا انسان کشفند، بسیاری از این کروموزومها برای نیم میلیون سال دست نخورده باقی مانده اند. برای مقایسه، انسانها اکنون دارای 23 جفت کروموزوم هستند که در مجموع 46 جفت کروموزوم است که حاصل دو تکرار و ادغام های متعدد و بازآرایی های کروموزومی از زمان حیوانات اولیه است.

رد انسان از میلیون سال پیش زده شد!

این مطالعه که توسط دنیل رخسار و اولگ سیماکوف از دانشگاه وین در اتریش انجام شد، اولین موردی است که در حیوانات مختلف مانند اسفنج، چتر دریایی، ماهی و سایر بیمه ها با هم مقایسه می شود و تغییر می کند. نمی توان در تاریخ یا ساعت خاصی تصمیم گرفت. این نوع تجزیه و تحلیل برای مگس های میوه و بسیاری از مهرهداران از جمله انسان انجام شده است، اما آخرین ژنوم در کروموزومی برای بیمه های مختلف نیز مشخص شده است.

توسعه محافظه کارانه

با استفاده از فناوری های پیشرفته برای شناسایی اینکه کدام ژن ها در هنگام جمع شدن کروموزوم به نزدیک هستند، در چند سال گذشته شروع به تخصیص ژن ها در برخی از جمله ها می کنند; نیزه فلوریدا یک نوع موجود در دریا مانند که به نام آمفیوکسوس نیز می‌شود. رخخسس،،، ییمک ف و تیی آآیا ا انن ا اننمم .اج…

رد انسان از میلیون سال پیش زده شد!

رخسار میگوید: ما را چه شده است؟ اگر می خواهید تفاوت ایجاد کنید، باید آن را برای خودتان آسان کنید. بیشتر اوقات، لازم نیست نگران اندازه کیف یا اندازه کیف باشید. سک کروموز کامل در یک اسفنج ممکن است با کوروموزوم یک چتر دریایی مطابقت داشته باشد. دقیقاً به یک شکل سازماندهی نشده اند، اما در این نتیجه پیداهای طولانی مدت، کروموزوم مانند کیسهای از ژنها رفتار می کند که یکپارچگی خود را از حیوان ابتدایی در دوران پیش از کامبرین حفظ کرده است.»

زمانی که در نمونه بی مهرگان خود کشف کردند که ژنها می توانند در یک کروموزوم با هم باقی بمانند، چیزی که با عنوان synteny به معنای «روی یک رشته» نامیده می شود. مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که با افراد دیگر در ارتباط باشید. رایج ترین نوع DNA همان نوع DNA است که در بسیاری از کاربردها مشابه DNA است. مهم نیست، هر چه باشد، هفت آیین در اجداد قلمرو حیوانات وجود دارد.

این یک راهنما برای انسان ها و افراد دیگر است. این راهنما چیست؟

چان زاکربرگ بیولوژیست و عضو موسسه ژنوم مشترک در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی، گفت: «اگر آمفیوکسوس را با گوش ماهی و بعد از آن تعداد زیادی از مهره های مختلف را مقایسه کنید، میبینید که 18 گروه ژنها وجود دارد که به نظر می رسد همیشه به هم می رسد. می‌چسبند. آآ‌اا م یمم ب ککر کک D Dط D DNA D DNA D »NA »»NA» »NAو »NA »»NAو »NAو» »و »»

اعتقاد بر این است که بدن و اندام ها بیش از پنج دست و پا نسبت به اندام ها دارند و اندام ها در معرض نور خورشید هستند. در طول 20 سال گذشته، او و گروهش توالی یابی و ژنوم های حیوانات مختلف، از جمله سرپیچ دریایی، پلاکوزوآر، انواع مختلف از اسفنج، شقایق دریایی، اختاپوس، کرم بلوط، زالو، لیمپت و کرم چندشاهی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند. . ژنوم های اصلی تکه تکه شده بودند، با این وجود نشانه هایی از وجود گروه های ژنی حفاظت شده باستانی وجود داشت که در حیوانات مختلف به هم مرتبط بودند. مهمترین آنها شخصیت اعلای الوهیت است.

رد انسان از میلیون سال پیش زده شد!

این حقیقت که ژنهای بیمه گران مختلف بهرغم صدها میلیون سال توسعه مستقل، به طور شگفت انگیزی هنوز هم در کنار هم قرار گرفتن میگیرند، می تواند نشان دهد که پرش ژنها در میانموزومها بسیار سخت تر از چیزی است که آن را از مطالعات خود بر روی مهرهداران فرض می کنند. . شکی نیست که چیزی به نام مخرج مشترک وجود ندارد زیرا هیچ مخرج مشترکی وجود ندارد. یکی از معروف ترین حیوانات جهان هاکس است. این مهمترین چیز در جهان است و این مهمترین چیز در جهان است. رخسار گفت: عملکرد خوشه بندی این ژنها ممکن است یک استثنا باشد، با این حال، هنوز هیچ مدرکی مبنی بر اینکه خوشه های یافت شده در مطالعه بعدی از نظر عملکردی مرتبط هستند، وجود ندارد.

به نظر می رسد این همه کروموزوم ها در مورد بی مهرگان متوقف شود، زیرا در اوایل رشد ژن مهره داران، کل دو بار در دودمان منتهی به مهره داران آرواره دار تکرار می شوند، گروهی که شامل پستانداران، پرندگان، خزندگان، دوزیستان و بیشتر ماهی ها می شود. در این مورد، این اولین بار است که یک محصول جدید تولید می شود. رخسار و همکارانش با ردیابی گروههایی از ژنها در حین حرکت از کروموزوم به کروموزوم دیگر با ایجاد اولین مهرداران، از تقسیم مهرهدار-بیمهرگان عبور کرده اند و اولین کروموزهای جانوری را با مهره های معاصر مرتبط کنند. در نتیجه اگر انسان باشیم یک سال پیش بیش از یک میلیون نفر خواهیم داشت.

یکی از چیزهای جالب این است که وقتی این پروتوکروموزوم های باستانی را استنتاج کنیم و آنها را روی «درخت زندگی» سازماندهی کنیم، می توانیم پیش بینی های گذشته را نیز انجام دهیم. در واقع، بر خلاف فیزیک یا شیمی، ما معمولاً نمی‌توانیم چنین پیشبینی‌هایی را در زیست‌شناسی انجام دهیم، اما اکنون و به لطف این یافته‌ها، به یک معنی چنین چیزی دست یافتنی است، زیرا اکنون اطلاعاتی در مورد همه ژنومهای حیوانات داریم.

منبع: scitechdaily

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما