سامسونگ با 511 بارگذاری در ثانیه در شبکه های 5G رکورد را شکست

[ad_1]

سامسونگ امروز اعلام کرد رکورد دیگری را از نظر سرعت اینترنت 5G شکسته است. این بار ، این شرکت با همکاری Verizon و Qualcomm از سیستمی در Plano ، تگزاس ، ایالات متحده رونمایی کرد که به سرعت بارگذاری باورنکردنی 711 مگابیت بر ثانیه دست یافت.

سامسونگ می گوید با استفاده از ایستگاه های زمینی 5G و 4G آزمایش کرده و از مودم 5G Snapdragon X65 کوالکام استفاده کرده است. سرعت بارگذاری 711 مگابیت بر ثانیه به این معنی است که می توانید 1 گیگابایت فیلم را در 10 ثانیه در اینترنت بارگذاری کنید. سرعت انتقال داده در این شبکه به حدی زیاد است که به شما امکان می دهد فیلم های با کیفیت بالا را ضبط کرده و در حال حاضر در شبکه های اجتماعی بارگذاری کنید.

سامسونگ از طریق فناوری تجمع فرکانس به این سرعت بارگذاری بالا دست یافته است. این شرکت در واقع دو یا چند باند فرکانسی را در سیستم ماکرو فشرده سامسونگ 5G ترکیب کرده است. کره ای ها در همان ماه در آزمایشی در شبکه مترو سئول از ایستگاه ماکرو فشرده 5G میلی متری استفاده کردند.

به گفته نایب رئیس تیم توسعه کسب و کار شبکه الکترونیک سامسونگ ، این شرکت اکنون یک قدم به ارائه انواع خدمات 5G نزدیک شده است و می تواند تجربه استفاده از شبکه ارتباطی نسل پنجم را بهبود بخشد. انتظار می رود مشاغل از این راه حل های سریع استفاده کنند.

به عنوان مثال ، از این فناوری می توان برای ارائه سریع تصاویر و فیلم های مورد نیاز در خطوط تولید و شناسایی و رفع مشکلات احتمالی استفاده کرد. در نتیجه ، کارخانه ها می توانند بهره وری خود را افزایش داده و تولید را افزایش دهند.

آدام کوپی ، دستیار اصلی برنامه ریزی فناوری Verizon می گوید: “ما به توسعه شبکه موج میلیمتری ادامه می دهیم تا تجربه ای دگرگون کننده را برای شلوغ ترین بخش شبکه و مشتریان تجاری خاص خود فراهم کنیم.”

سامسونگ قبلاً سرعت بارگیری چند گیگابیتی را ثبت کرده است ، اما این سریعترین سرعتی است که شبکه آنها هنگام بارگذاری داده ها به دست آورده است.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما