یعنی درصدهای کنکورمهم هستش واسه ۱۴۰۱هم،درسته؟

ولی شب آخر خودتون رو خسته نکنین و بیشتر از ساعت ۶ درس نخونین. کراتین اول بارگیری درون چهار نوبت بـه مدت پنج روز و بعد از بارگیری قبل از باشگاه و بعد از باشگاه پروتئین هم درون سه نوبت و یـا بستگی بـه نوع تمرین و وزنت خواهد داشت البته نباید کراتین را همراه با پروتئین درون یک زمان مصرف کنید حتما حتما فاصله زمانی بین آنـها ( یک ساعت ) را رعایت کنید Antonio 07-11-2008, 08:43 پروتئین مصرفی شما چیست؟ مـیخواستم بدنم حجم بیـاره کـه گفتم بیـام از شما بپرسم البته من فقط حجم رو دوست ندارم و مـیخوام بعدش دوره کات برم کـه بدنم تیکه شـه. وی درباره احساس خود پس از اعلام نتایج افزود: خیلی احساس خوب و غیرقابل وصفی را داشتم و برایم باور و درک این موضوع سخت بود؛ البته با توجه به عملکردی که داشتم، پیشبینی رتبه 2 یا 3 را داشتم. الف- آن دسته از دیپلمههای ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را سال ۱۳۹۸ و در نظام آموزشی جدید (۳-۳-۶) اخذ نموده­ و امتحانات دروس پایه دوازدهم آنها به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی بوده و سوابق تحصیلی موجود دیپلم (پایه دوازدهم- سال سوم آموزش متوسطه نظام جدید ۳-۳-۶) به میزان حداکثر ۳۰ درصد به نسبت سوابق تحصیلی موجود داوطلب و به صورت تأثیر مثبت در نمرهکل نهایی آنان لحاظ ­میشود.

مشاور کنکور 1400

آمار داوطلبان به تفکیک جنسیت نیز در کنکور ریاضی ۱۶۴،۲۷۸ داوطلب و کنکور تجربی ۶۳۷،۰۹۴ داوطلب و کنکور انسانی ۲۸۲،۱۵۱ داوطلب مباشند. کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۸، با توجه به اینکه زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۸ در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیر ماه می باشد داوطلبان احتمالا باید از ۱۰ تیر باید به سایت سازمان سنجش کشور جهت پرینت کارت مراجعه نمایند . اگر برنامه ریزی خوبی دارید و خوب درس می خوانید، ولی همیشه مضطرب هستید حتما از مشاوره کنکور – وب سایت مشابه آنلاین استفاده کنید. درس ادبیات و دینی را می توان طی فصلهای بعدی به درصد خوبی رساند ولی تابستان بهترین فرصت برای دروس تخصصی و عربی و زبان است. یک نکته دیگه هم حائز اهمیت هست اینکه ممکنه مثلا دانش آموز درس دینی رو توی آزمون 20 درصد بزنه. ولی این وسط یـه مشکلی هست :dash1: من مـیخوام وقتی دوره ی حجمم تموم شد یـه دوره کات برم مـیخواستم ببپرسم کـه آیـا وقتی مثلا من و از 57.800 بـه 63 رسید بعد از کات دوباره بـه اولش بر مـیگرده یـا نـه ؟ ولی فکر کنم تمریناتم حتما سرعتی باشـه چون تو کشتی سرعتم مـیاد پایین (اگه وزنـه بالا ب) درون ضمن یـه سوال من اگه دوره برم بـه خاط حجم سرعتم کم نمـیشـه ؟

مشاور کنکور یخچالیان

اول اینکه رنج وزنی کـه برای تغییر درون دوره حجم و کات انتخاب کردی خوبه و مـی تونی بـه راحتی حجم بگیری و دوباره درون کات تفکیک کنی . من بیشتر مشکلم روی اینکه بعد از حجم و برگرده . در مشاوره حضورى برخلاف مشاوره کنکور (https://bestclassic.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) غیرحضوری، اتلاف زمان خیلى زیاد خواهد بود و هم قبل وهم بعد از انجام مشاوره، زمان زیادى را از دست می دهیم چون مجبوریم در یک زمان خاص که مدنظر مشاور است در محلی که او مشخص کرده است حاضر شویم. سلام زمان دقیق هنوز اعلام نشده است اما معمولا حدود 20 اسفند ماه هست. معمولا توسط تبلیغات فراوان موسسات یا دیدن بخش خاصی از تدریس یک مبحث جذب موسسه ای می شوید. چنانچه می خواهید بدانید رتبه لازم برای قبولی پزشکی در تمامی سهمیه های کنکور چه هستند و قبولی های کنکور سراسری 99 در هر منطقه با چه رتبه هایی در این رشته ها قبول شدند ، این مطلب را بخوانید.

این موارد کـه حل شد مـی ریم سراغ مکمل ها اون رو هم با قیمتی مناسب ردیف مـی کنیم . مصاحبه با زهرا گودرزی رتبه ۳۳ کنکور ۹۸ و دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی. من کنکوری هستم و چون فروردین استارت کنکور رو زدم دارم فشرده فقط برای کنکور می خونم طوری که پایه رو با برنامه 50 روزه اواسطشم و دوازدهم واقعا کم تسلط .امروز معاون مدرسه مون زنگ زد بهم و گفت این روزا برای نهایی بخون چون تاثیرش 60 درصد شده و اگه بخوای بمونی واسه سال بعد و نهاییی امسالتم کم بزنی خیلی بدمیشه فقط نهایی بخون نمره بگیری. در سال های گذشته مشاوران کنکور کار روتین و چک کردن برنامه رو برای دانش آموز انجام می دادند ولی مشاورای امروزه حتما باید این دید و بینش اینکه مهارت کنکور را چطور کسب کنند به دانش آموز بدهند. دانش آموزان پایه در این مقطع زمانی باید پایه خودشون را کامل ببندند تا برای امتحان های پایانی آماده باشند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما